Baltarusija

Nuo 2012 m., siekiant teikti aukščiausios kokybės paslaugas klientams ir užtikrinti kompetenciją Baltarusijoje, šalyje veikia METIDA biuras.

Baltarusijoje METIDA teikia paslaugas intelektinės nuosavybės klausimais, atstovauja fiziniams bei juridiniams asmenims.

Baltarusijoje dirba kvalifikuotų ir patyrusių teisininkų komanda:

Olga Kouznetsova – patentinė patikėtinė , kuri sukaupė ilgametę patirtį, atstovaudama Baltarusijos ir užsienio šalių klientams Nacionaliniame Baltarusijos Respublikos intelektinės nuosavybės centre ir Eurazijos patentų žinyboje bei Pasaulinėje intelektinės nuosavybės organizacijoje (PINO), taip pat registruodama išradimus, naudinguosius modelius, dizainą ir prekių ženklus bei gindama klientų teises į intelektinės nuosavybės objektus teismuose.

Teisininkė yra AIPPI Baltarusijos grupės sekretorė, Baltarusijos Patentinių patikėtinių asociacijos valdybos pirmininkė. Olga Kouznetsova yra parašiusi straipsnių intelektinės nuosavybės teisių apsaugos klausimais Baltarusijos ir užsienio leidiniuose.

Valiantsin Račkouski intelektinės nuosavybės srityje aktyviai dirba jau 15 metų. Savo karjerą pradėjo Baltarusijos patentų valdyboje. Račkouski atstovavo Baltarusijos klientams Pasaulinės intelektinės nuosavybės ir Europos patentų organizacijose, buvo Apeliacinės tarybos pirmininkaujantis narys Nacionaliniame intelektinės nuosavybės centre bei atstovavo šio centro interesams Baltarusijos Respublikos Aukščiausiajame teisme. Taip pat jis vadovavo Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmų patentinių paslaugų įmonei. 2012 m. V. Račkouski tapo Baltarusijos patentiniu patikėtiniu,  vėliau pradėjo vadovauti intelektinės nuosavybės agentūrai “BelBrand Consult”, kuri 2016 prisijungė prie METIDA komandos.

Pavel Klementsov intelektinės nuosavybės teisės srityje dirba devynerius metus. Nuo 2007 iki 2010 m. dirbo Nacionalinio intelektinės nuosavybės centro teisės ir tarptautinių sutarčių bei registravimo skyriuose. Vėliau stažavosi vienoje iš lyderiaujančių teisės kontorų Paryžiuje, taip pat dirbo teisininku Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmų patentinių paslaugų įmonėje. P. Klementsov turi įvairiapusės patirties intelektinės nuosavybės teisių gynimo srityje. 2014 m. Pavel Klementsov tapo Baltarusijos patentiniu patikėtiniu.

 

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.