Estija

Daugiau nei 15 metų patirtis ir platus tarptautinių partnerių tinklas RestMark METIDAI leidžia klientams pasiūlyti visą paslaugų spektrą intelektinės nuosavybės srityje.

RestMark METIDA pirmiausiai specializuojasi prekių ženklų ir pramoninio dizaino apsaugos srityse, tačiau konsultuojama ir išradimų, naudingųjų modelių bei autorių teisių apsaugos klausimais.

RestMark METIDA pataria ir atstovauja klientams Estijos patentų biure, Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijoje (PINO), Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyboje (ESINT), Estijos pramoninės nuosavybės apeliacinėje valdyboje ir teismuose.

RestMark METIDA priklauso Tarptautinei prekių ženklų asociacijai (INTA).

Estijos biure dirba kvalifikuotų ir patyrusių teisininkų ir patentinių patikėtinių komanda:

Kaie Puur – Estijos prekių ženklų ir dizaino patikėtinė, Estijos patentinė patikėtinė, Europos Sąjungos prekių ženklų ir dizaino patentinė patikėtinė, teisininkė. Margit Järvik prekių ženklų ir dizaino konsultantė bei teisininkė Maria Silvia Martinson.

————————————————————————————————————————————-

2015 m. prie METIDOS komandos Estijoje prisijungė keli asocijuoti partneriai:

Margus Sarap – Estijos patentinis patikėtinis, Europos patentinis patikėtinis, Europos Sąjungos prekių ženklų ir dizaino patentinis patikėtinis („Sarap & Partners“).

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.