Latvija

Siekiant teikti aukščiausios kokybės paslaugas klientams ir užtikrinti kompetenciją Latvijoje, 2012 m. šalyje buvo atidarytas METIDA biuras.

Latvijoje METIDA teikia intelektinės nuosavybės apsaugos paslaugas, įskaitant patentų, prekių ženklų, dizaino, geografinių nuorodų apsaugą, nesąžiningos konkurencijos atveju atstovauja ir konsultuoja juridiniams ir fiziniams asmenims civilinėse bylose Latvijos valstybinio patentų biuro Apeliacinėje valdyboje, Pasaulinėje intelektinės nuosavybės organizacijoje (PINO) ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyboje (ESINT).

METIDA Latvijos biure dirba kvalifikuotų ir patyrusių teisininkų ir patentinių patikėtinių komanda:

Evgenia Gainutdinova – Latvijos patentų, prekių ženklų ir dizaino patikėtinė, Europos prekių ženklų ir dizaino patentinė patikėtinė, teisininkė.

Ruta Olmane – Latvijos prekių ženklų ir dizaino patikėtinė, Europos prekių ženklų ir dizaino patikėtinė, teisininkė, pirmoji Europos Bendrijos prekių ženklų asociacijos (ECTA) viceprezidentė. Per Europos Bendrijos Prekių ženklų patikėtinių asociacijos (ECTA) kasmetinį susirinkimą, įvykusį 2016 m. birželio 23 d., METIDA asocijuota partnerė Ruta Olmane išrinkta ECTA prezidente 2016–2018 metams.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.