Autorių teisė

Autorių teisės yra išimtinės teisės į kūrinius, atsirandančios nuo kūrinio sukūrimo ir egzistuojančios nepriklausomai nuo jį sukūrusio asmens. Jos įstatymu gali būti saugomos net ir po autoriaus mirties. Žmogaus sukurtam objektui suteikiama autorių teisių apsauga, jei jis yra originalus literatūros, mokslo ir meno kūrinys, kuris yra kokia nors objektyvia forma išreikštas kūrybinės veiklos rezultatas. Autorių teisėmis gali būti efektyviai saugomi autoriaus ekonominiai, kūrybiniai ir teisiniai interesai.

 

Autorių teisių sferoje mes:

  • konsultuojame autorių teisių ir gretutinių teisių (kūrinių užsakymo, licencinių, leidybos, atlikėjų vadybos ir kt.) sutarčių sudarymo klausimais;
  • konsultuojame autorinio atlyginimo mokėjimo už viešą kūrinių atlikimą, transliavimą bei naudojimąsi kitomis kolektyviai administruojamomis teisėmis klausimais;
  • konsultuojame programinės įrangos, fonogramų, garso ir vaizdo kūrinių teisių apsaugos, teisės į atvaizdą, televizijos laidų platinimo apsaugos klausimais.

 

Visas šias paslaugas teikiame Baltarusijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.