Domenai

Domenas – tai internetinį puslapį identifikuojantis pavadinimas. Domenas, kaip ir kiti intelektinės nuosavybės objektai, yra nematerialaus pobūdžio.

Mūsų kontora specializuojasi, ginant klientų intelektinę nuosavybę ir įmonės reputaciją elektroninėje erdvėje. Turime patirties ginant klientų teises internete nuo šiuo metu dažniausiai pasitaikančio pažeidimo – domenų piratavimo (angl. cybersquatting); taip pat nuo kitų teisių pažeidimo formų internete – prekių ženklų piratavimo (angl. brandjacking), domenų piratavimo per spausdinimo klaidas (angl. typoscquatting), tinklalapio lankomumo nukreipimus (ang. traffic diversions) ir kt. Mes teikiame konsultacijas dėl galimų intelektinės nuosavybės pažeidimų internete, nurodome geriausius teisių gynybos būdus. Taip pat nustatome gautų pretenzijų pagrįstumą bei teikiame konsultacijas dėl galimų gynybos būdų prieš pretenzijas dėl pažeidimų elektroninėje erdvėje.

Klientams siūlome:

  • konsultacijas dėl domenų registracijos ir pasirinkto domeno registrabilumo;
  • intelektinės nuosavybės savininkų konsultavimą dėl jų pažeistų teisių gynybos prieš domenus įregistravusius asmenis;
  • atstovavimą klientams teismuose, arbitražuose, kitose institucijose sprendžiant ginčus, susijusius su domenų registracija.

 

Visas šias paslaugas teikiame Baltarusijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.