Dr. Zigmantas Aukštuolis

Zigmantas Aukštuolis – technikos mokslų daktaras, aukštąjį išsilavinimą, elektroakustikos ir ultragarso technikos specialybę įgijęs Kijevo politechnikos institute, o daktaro disertaciją „Puslaidininkiniai galvanomagnetorekombinaciniai keitikliai“ apgynęs Kauno politechnikos institute.

Savo profesinę karjerą Z. Aukštuolis pradėjo mokslo įstaigose, vėliau perėjo į valstybinį sektorių. Paskutinė jo darbovietė – Vilniaus apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje, kur Z. Aukštuolis ėjo vyriausiojo valstybinio mokesčių inspektoriaus, vyriausiojo specialisto pareigas. Šiuo metu – pensininkas.

Z. Aukštuolis turi ilgametę patirtį puslaidininkinių elementų ir prietaisų mokslinio tyrimo, jų gamybos technologijų kūrimo ir gamybos srityse. Jis yra 27 mokslinių darbų ir 8 išradimų bendraautorius.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.