Europos patentai

Europos patentų konvencija (EPK) leidžia pareiškėjui gauti patentą kelioms šalims pateikus vieną pareiškimą pagal bendrą procedūrą Europos patentų tarnybai (EPT). Kai EPT išduoda Europos patentą, jis išplečiamas į pasirinktas atskiras šalis.

Naudinga informacija:

Kaip gauti Europos patentą >>

Europos patentų konvencija (EPK) leidžia pareiškėjui gauti patentą kelioms šalims pateikus vieną pareiškimą pagal bendrą suderintą procedūrą Europos patentų tarnybai. Pagrindinė Europos patento idėja yra galimybė gauti patentinę apsaugą 40-yje šalių (38-iose EPK susitarančiosiose valstybėse ir 2 papildomose valstybėse) pateikus tik vieną patentinę paraišką Europos patentų tarnybai (EPT) viena iš oficialių kalbų ​​(anglų, vokiečių arba prancūzų). Kiekvienoje susitarančiojoje valstybėje Europos patento savininkas gauna tas pačias teises, kurias jis turėtų gavęs nacionalinį patentą. Europos patentas yra lengvesnis ir pigesnis būdas gauti išradimo patentinę apsaugą, jei pareiškėjas siekia apsaugos bent keturiose Europos šalyse.

Turėdami puikią patirtį teikiant ir tvarkant paraiškas dėl Europos patentų, galime atstovauti klientams EPT. Savo klientams galime pasiūlyti visą su Europos patentu susijusių paslaugų paketą:

  • paraiškų dėl Europos patentų teikimas EPT ir atstovavimas klientų interesams viso paraiškos nagrinėjimo laikotarpio metu, įskaitant žinomų faktų paiešką, aprašymų ir išradimų apibrėžties pakeitimus ir pakeitimų registravimą;
  • EPT paieškos ataskaitų su rašytinėmis išvadomis įvertinimas ir atsakymų į juos parengimas;
  • bendravimas su EPT ekspertais nagrinėjimo procedūros metu; atsakymų į oficialius veiksmus parengimas;
  • išradimų apibrėžties vertimo į vokiečių ir prancūzų kalbas parengimas ir pateikimas (jei pareiškimas buvo pateiktas anglų kalba), patento išdavimo mokesčio EPT sumokėjimas. Mes kontroliuojame Europos patento išplėtimo į visas pareiškėjo pasirinktas šalis terminus;
  • Europos patento išplėtimas į visas EPK valstybes;
  • prižiūrime patento metinio mokesčio sumokėjimą visose EPK valstybėse, stebime, kada suteina terminas ir laiku atliekame mokėjimus. Siunčiame priminimus klientams likus maždaug trims mėnesiams iki mokėjimo dienos.

 

Specialistai:

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.