Interneto pinklės: kaip apsaugoti autorių teises?


Advokatų profesinė bendrija “Žabolienė ir partneriai METIDA” kartu su Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejumi kviečia į nemokamą renginį, kurio metu diskutuosime apie autorių kūrybą ir jų apsaugą internete.Ir kaip elgtis kūrinių autoriams, norintiems apsaugoti savo nuosavybę? Kiekvienas pranešimas – trumpa istorija apie savo patirtį: autorių kūrybą ir teises, viešai paskelbtus ar pavogtus kūrinius.

Renginio programa:

9:00 – 9:30 Dalyvių registracija ir pasitikimo kava

9:30 – 10:00 Dainius Radzevičius, Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas | Kodėl (ne) verta (ne) būti ir (ne) kurti internete? Žurnalisto požiūris

10:00 – 10:30 Erikas Saukalas, advokatų profesinės bendrijos “Žabolienė ir partneriai METIDA” advokatas | Kaip apsaugoti autorių teises internete?

10:30 – 11:00 Vytas Simanavičius, Intelektinės nuosavybės apsaugos centro (INAC) vadovas | Atsargiai, vagys kažkur čia

11:00 – 11:30 Kavos pertrauka/ laisvas laikas muziejaus ekspozicijoje

11:30 – 12:00 Linas Ežerinis, AGATA Muzikos licencijų sk. vyr. specialistas | Muzikos įrašų apsauga internete

12:30 – 13:00 Pranešėjas ir tema tikslinami

Renginio moderatorius: Lukas Keraitis, laisvai samdomas technologijų, mokslo ir internetinio pasaulio gidas. Žinių radijo laidos „Skaitmeniniai Horizontai“, 15min.lt tinklalaidės „Technotronika” vedėjas, LRT Plius laidos „Mokslo sriuba“, projekto nebegeda.lt tinklalaidės SULTYS bendraautorius.

Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas.

Jeigu iškiltų papildomų klausimų, kviečiame kreiptis el. paštu indre.kukucioniene@metida.com

Atsiprašome, tačiau vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis atsisakyti masinių renginių, priėmėme sprendimą atidėti renginį, todėl kovo 5 d. renginys „Interneto pinklės: kaip apsaugoti autorių teises?” nevyks. Apie numatomą kitą renginio datą pranešime artimiausiu metu.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.