Kontoros naujienos

METIDA pelnė auksą už nuopelnus intelektinės nuosavybės srityje

Teisinis žinynas „The World’s Leading Trademark Professionals 2017“ advokatų profesinę bendriją „Žabolienė ir partneriai METIDA“ įvertino auksiniu apdovanojimu kaip vieną pirmaujančių intelektinės nuosavybės srityje.

Plačiau apie apdovanojimą skaitykite čia>>> http://www.worldtrademarkreview.com/WTR1000/Rankings/Detail.aspx?g=f80755b6-f5ed-4c5d-bf4a-e9f41c48a829

METIDA – „Managing Intellectual Property“ aukščiausiuose reitinguose

Vienas žinomiausių ir pirmaujančių tarptautinių intelektinės nuosavybės žurnalų „Managing Intellectual Property“ šiais metais reitingavo advokatų profesinę bendriją “Žabolienė ir partneriai METIDA” “ ir jai skyrė pačius aukščiausius įvertinimus.

METIDA Lietuvoje pripažinta viena pirmaujančių visose 4 srityse – patentų ginčai, patentavimas, prekių ženklų registravimas, ginčai dėl prekių ženklų. METIDA taip pat buvo įvertinta prekių ženklų ginčų kategorijoje Latvijoje.

Prestižinis žurnalas jau nuo 1999 m. advokatų profesinę bendriją “Žabolienė ir partneriai METIDA” kasmet reitinguoja tarp geriausių Baltijos šalyse, dirbančių prekių ženklų, patentų ir autorių teisių srityse.

Plačiau apie apdovanojimą skaitykite: https://www.ipstars.com/firms/metida/f-729#/rankings

METIDA šventė 25-erių metų gimtadienį!

Dalijamės šventės akimirkomis iš METIDOS 25-erių metų gimtadienio. Šventėje kartu su svečiais skleidėme magiją, delnuose laikėme ugnį, gaudėme debesis ir kūrėme daugybę stebuklų. Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie gimtadienio pakilios nuotaikos!

Dėkojame už tai, kad tikite mumis, o mes ir toliau esame pasiryžę imtis ir įveikti sudėtingiausius uždavinius. Besąlygiška pagarba, atsakomybė ir kruopštus darbas – tai kasdieniai mūsų dienų palydovai. Ačiū, kad pasitikite ir esate kartu.

Metida Law Firm nuotrauka.

Daugiau nuotraukų žiūrėkite: https://www.facebook.com/pg/metida.law.firm/photos/?tab=album&album_id=1244102545655525

ECTA diskusija: kokios naujovės, iššūkiai ir pokyčiai laukia ES prekių ženklų?

Europos Bendrijos Prekių ženklų patikėtinių asociacija (ECTA) organizavo diskusijas aktualiomis temomis: “ES prekių ženklų įgyvendinimo direktyva” ir “Brexit pasekmės intelektinei nuosavybei”. Daugiausiai buvo kalbama apie tai, kaip Baltijos šalys įgyvendins naująją Europos Sąjungos prekių ženklų direktyvą nacionalinėse jurisdikcijose, kokie numatyti veiksmai ir strategija. Diskusijas inicijavo ir moderavo: METIDA asocijuota partnerė Latvijoje, ECTA prezidentė Ruta Olmane.

Metida Law Firm nuotrauka.

METIDA surengė konferenciją  „Brexit“ iššūkiai verslui ir inovacijoms

Advokatų profesinė bendrija „Žabolienė ir partneriai METIDA” organizavo konferenciją, kurios metu diskutavome apie Didžiosios Britanijos sprendimą išstoti iš Europos Sąjungos ir kaip šis sprendimas atsilieps ne tik britams, bet ir Lietuvos įmonėms, kurios turi verslo ryšių su šia šalimi. Ar reikės planuoti papildomas išlaidas prekių ženklų ir patentų apsaugai? Diskutavome apie intelektinės nuosavybės apsaugos sistemą Europos Sąjungoje be D. Britanijos, aptarėme dabartinę situaciją ir perspektyvas.

Metida Law Firm nuotrauka.

 

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.