Kova su prekių klastojimu ir piratavimu

Prekių padirbinėjimas, klastojimas ir piratavimas – sparčiai plintančios nelegalios veiklos, kuriomis užsiimantys asmenys neteisėtai pasinaudoja žinomo ženklo, dizaino savininko ar autorių teisių turėtojo išimtinėmis teisėmis į jam priklausantį intelektinės nuosavybės objektą.

Padirbinėjimo ar piratavimo atveju nukenčia ne tik turtiniai išimtinių teisių turėtojo interesai, tačiau atsiranda ir neturtinė žala, neteisėtai pasinaudojama intelektinės nuosavybės objekto žinomumu, reputacija. Nuo tokios veiklos nukenčia ir vartotojai. Nuolatinis rinkos monitoringas yra patikimiausia priemonė turtiniams ir neturtiniams interesams apsaugoti. Kova su prekių klastojimu bei piratavimu gali apimti ir vidaus rinkos stebėjimą, ir padirbtų ar piratinių prekių sulaikymą muitinės postuose.


Kovoje su prekių padirbinėjimu ir piratavimu mes teikiame šias paslaugas:

  • atliekame falsifikuotų prekių bei piratinės produkcijos rinkos monitoringą;
  • pateikiame prašymus Muitinės departamentui dėl falsifikuotų prekių bei piratinės produkcijos sulaikymo vykdant importo ir eksporto procedūras;
  • dalyvaujame policijos pareigūnų atliekamuose patikrinimuose;
  • atstovaujame intelektinės nuosavybės objektų (prekių ženklų, dizaino, išradimų, autorių teisių ir gretutinių teisių) savininkų interesams teisėsaugos ir muitinės institucijose.

Mes atstovaujame žymių prekių ženklų, tokių kaip „Gucci“, „Lacoste“, „Porsche“, „Rolex“, „Michelin“, „Shell“, „Valentino“,“Paco Rabanne“, „Nina Ricci“, Carolina Herrera“ ir kt., savininkams kovojant su prekių padirbinėjimu, sulaikant ir naikinant Pabaltijo bei Baltarusijos rinkoje esančias arba iš kitų šalių importuojamas klastotes.

Visas šias paslaugas teikiame Baltarusijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Specialistai:

Baltarusija Estija Latvija Lietuva
Olga Kouznetsova Kaie Puur Evgenia Gainutdinova Mykolas Jakutis
Ruta Olmane
Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.