Erikas Saukalas

Erikas Saukalas

Partneris, advokatas, teismo mediatorius, tarptautinių ryšių grupės vadovas

emaillinkedin
Išsilavinimas

Teisės magistro laipsnis, Teisės fakultetas, Mykolo Romerio universitetas
Teisės bakalauro laipsnis, Teisės fakultetas, Mykolo Romerio universitetas

Specializacija

Intelektinės nuosavybės teisė, sutarčių teisė, įmonių teisė, konkurencijos teisė, IT ir medijų teisė, atstovavimas bylose

Kalbos

Lietuvių, anglų, rusų

Teisės srityje Erikas Saukalas dirba nuo 2000 m. Lietuvos Respublikos draudimo priežiūros komisijoje, Teisingumo ir Kultūros ministerijose Erikas Saukalas buvo atsakingas už teisinių klausimų įgyvendinimą, dalyvavo įvairiose teisėkūros darbo grupėse, atstovavo Lietuvos interesams Europos Sąjungos ir tarptautinėse organizacijose.

2005 – 2006 m. keldamas savo kvalifikaciją Erikas Saukalas stažavosi Europos Komisijoje. Advokatės Redos Žabolienės kontoroje METIDA 2007 – 2010 m. jis užėmė teisininko pareigas, o nuo 2010 m. yra kontoros advokatas.

Jis nuolat dalyvauja įvairiose tarptautinėse konferencijose, yra daugelio straipsnių, publikuotų Lietuvos ir tarptautiniuose leidiniuose, autorius.

Nuo 2010 m. Erikas Saukalas yra Lietuvos advokatūros narys, o nuo 2012 m. – Tarptautinės intelektinės nuosavybės apsaugos asociacijos (AIPPI) narys. 2015 m. Erikas įrašytas į teismo mediatorių sąrašą. 2019 m. Europos Bendrijos Prekių ženklų patikėtinių asociacijoje (ECTA) užima tarybos bei teisės komiteto nario pareigas.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.