Evgenia Gainutdinova

Evgenia Gainutdinova

Asocijuota partnerė, Latvijos patentų, prekių ženklų ir dizaino patentinė patikėtinė, Europos prekių ženklų ir dizaino patentinė patikėtinė, teisininkė

emaillinkedin
Išsilavinimas

Teisės magistro laipsnis, Teisės fakultetas, Rygos Stradinio universitetas
Verslo administravimo bakalauro laipsnis, Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas, Latvijos valstybinis universitetas

Specializacija

Intelektinės nuosavybės teisė, atstovavimas bylose

Kalbos

Latvių, rusų, anglų

Intelektinės nuosavybės teisės srityje Evgenia Gainutdinova dirba nuo 2005 m. Ji dirbo teisininke ir patentine patikėtine intelektinės nuosavybės srities firmose Rygoje ir kituose Latvijos miestuose. Nuo 2012 m. Evgenia Gainutdinova dirba advokatės Redos Žabolienės kontoros METIDA biure Latvijoje.

Evgenios Gainutdinovos veiklos sritys apima Latvijos nacionalinius patentus, Europos ir tarptautines patentines paraiškas, taip pat Latvijos nacionalinių, Europos Bendrijos ir tarptautinių prekių ženklų registravimą. Teisininkė atstovauja klientams bendros kompetencijos ir administraciniuose teismuose, valstybinėse ir teisėsaugos institucijose.

Nuo 2012 m. Evgenia Gainutdinova veda intelektinės nuosavybės teisės paskaitas Rygos Stradinio universitete ir Aukštojoje socialinių technologijų mokykloje.

Evgenia Gainutdinova nuo 2009 m. yra Latvijos patentinių patikėtinių asociacijos narė.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.