Inga Lukauskienė

Inga Lukauskienė

Asocijuota partnerė, advokatė, patentinė patikėtinė

emaillinkedin
Išsilavinimas

Teisės magistro laipsnis, Teisės fakultetas, Vilniaus universitetas (vienpakopės studijos)

Specializacija

Intelektinės nuosavybės teisė, konkurencijos teisė, atstovavimas bylose

Kalbos

Lietuvių, rusų, anglų

Nuo 1998 m. Inga Lukauskienė dirbo teisininke patentų ir prekių ženklų ir patentų agentūroje „Metida“. 2004 m. ji tapo advokate, o nuo 2005 m. Inga Lukauskienė yra advokatės Redos Žabolienės kontoros METIDA advokatė.

Daugiametė Ingos Lukauskienės patirtis suteikia kompetenciją konsultuoti Lietuvos ir užsienio klientus prekių ženklų, dizaino ir autorių teisių apsaugos ir nesąžiningos konkurencijos klausimais, atstovauti klientams ginant intelektinės nuosavybės teises teismine ir neteismine tvarka.

Advokatė ne kartą dalyvavo tarptautinių asociacijų (INTA, AIPPI) konferencijose, Advokatūros organizuojamuose seminaruose, yra parašiusi nemažai straipsnių intelektinės nuosavybės klausimais, kurie buvo publikuoti Lietuvos ir užsienio spaudoje. Inga Lukauskienė skaito pranešimus konferencijose ir seminaruose intelektinės nuosavybės apsaugos klausimais.

Nuo 2004 m. Inga Lukauskienė yra Lietuvos advokatūros narė, o nuo 2008 m. – patentinė patikėtinė bei Lietuvos patentinių patikėtinių asociacijos narė. 2015 m. Inga įrašyta į teismo mediatorių sąrašą.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.