Kaie Puur

Kaie Puur

Asocijuota partnerė, Estijos prekių ženklų ir dizaino patikėtinė, Estijos patentinė patikėtinė, Europos Sąjungos prekių ženklų ir dizaino patentinė patikėtinė, teisininkė

emaillinkedin
Išsilavinimas

Teisės magistro laipsnis, Teisės fakultetas, Tartu universitetas (vienpakopės studijos)
Anglų filologijos magistro laipsnis, Filologijos fakultetas, Tartu universitetas (vienpakopės studijos)

Specializacija

Intelektinės nuosavybės teisė, atstovavimas bylose

Kalbos

Estų, anglų, rusų

Kaie Puur intelektinės nuosavybės srityje dirba nuo 1994 m., kuomet pradėjo savo karjerą Estijos patentų biure, kaip intelektinės nuosavybės asistentė. 2000 m. ji tapo Estijos prekių ženklų advokate, 2004 m. Europos prekių ženklų ir dizaino advokate, o 2013 m. Estijos patentų advokate. 2009 m. Kaie Puur įkūrė savo intelektinės nuosavybės firmą RestMark, kuri buvo pervadinta į RestMark METIDA po to kai 2013 m. prisijungė prie METIDA komandos.

Turėdama daug patirties ginant klientų teises Estijoje ir Europos Sąjungoje, ji konsultuoja klientus dėl intelektinės nuosavybės objektų apsaugos ir teisių gynimo. Ji tai pat konsultuoja ir dirba su intelektinės nuosavybės objektų apsauga kitose šalyse tarptautiniu mastu. Ji yra sėkmingai apgynusi kliento teises keliuose prekių ženklų ginčuose ir derybose.

Kaie Puur yra aktyvi Tarptautinės prekių ženklų asociacijos (INTA) narė bei daugelio straipsnių intelektinės nuosavybės tematika autorė. Ji taip pat yra dalyvavusi ir skaičiusi paskaitas Estijos ir tarptautiniuose intelektinės nuosavybės tesės seminaruose bei konferencijose.

Nuo 2000 m. Kaie Puur yra Estijos patentinių patikėtinių asociacijos narė, o 2016 m. tapo valdybos nare.

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.