Liūnė Storoženkaitė

Liūnė Storoženkaitė

Vyresnioji teisininkė, patentinė patikėtinė, Europos Sąjungos prekių ženklų ir dizaino patentinė patikėtinė

linkedinemail
Išsilavinimas

Teisės magistro laipsnis, Teisės fakultetas, Vilniaus universitetas

Specializacija

Intelektinės nuosavybės teisė, sutarčių teisė, konkurencijos teisė, įmonių teisė

Kalbos

Lietuvių, anglų

Liūnė Storoženkaitė teisės srityje dirba nuo 2010 m. Prie advokatų profesinės bendrijos „Žabolienė ir partneriai METIDA“ komandos Liūnė prisijungė 2018 metais.  Prieš prisijundama prie METIDA komandos ji dirbo vyresniąja teisininke kitoje advokatų kontoroje intelektinės nuosavybės teisės srityje, taip pat dirbo Teisingumo ministerijoje.

2013 m. Liūnė stažavosi Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyboje, praktiką atliko Tarptautinių santykių ir teisės reikalų departamente (ICLAD).

Liūnė pripažinta tarptautinio leidinio „Legal 500” kaip viena pagrindinių kontoros teisininkų praktikuojančių intelektinės nuosavybės teisės srityje.

Liūnė konsultuoja Lietuvos ir užsienio klientus intelektinės nuosavybės, konkurencijos teisės klausimais, rengia procesinius dokumentus, sutartis, pretenzijas, kitus teisinius dokumentus įvairiais klausimais.

Liūnė skaito pranešimus, rengia straipsnius intelektinės nuosavybės apsaugos klausimais, taip pat dalyvauja konferencijose ir seminaruose Lietuvoje bei užsienyje. Ji taip pat yra viena iš tarptautinio leidinio „The ICC Intellectual Property Roadmap – Current and emerging issues for business and policymakers“ (2017) rengėjų.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.