Margus Sarap

Margus Sarap

Asocijuotas partneris, Estijos patentinis patikėtinis, Europos patentinis patikėtinis, Europos Sąjungos prekių ženklų ir dizaino patentinis patikėtinis

emaillinkedin
Išsilavinimas

Mechanikos inžinerijos magistras, Talino technologijos universitetas
Studijos Tartu universiteto Teisės fakultete

Specializacija

išradimų ir naudingųjų modelių apsauga, įmonių intelektinės nuosavybės teisių valdymas Estijoje ir kitose šalyse.

Kalbos

Estų, anglų, rusų

Margus Sarap intelektinės nuosavybės srityje aktyviai dirba jau 26 metus. Savo karjerą pradėjo Estijos mokslų akademijos Tartu specialaus dizaino biure. 2000 m. tapo Estijos patentiniu patikėtiniu, o 2002 m. – Europos patentiniu patikėtiniu. 2008 m. įkūrė savo patentų agentūrą „Sarap & Partners“. M. Sarap rengia ir teikia naudingųjų modelių bei patentų nacionalines paraiškas į Estijos patentų biurą. Taip pat atlieka šių paraiškų išplėtimą į kitas šalis bei regionus pagal Tarptautinės kooperacijos sutartį (PCT).

M. Sarap įgijo didelės patirties atstovaudamas Estijos ir kitų šalių klientams bylose dėl naudingųjų modelių ir patentų pripažinimo negaliojančiais ir ginant klientų interesus siekiant gauti patentinę apsaugą. Kaip valdybos narys ir iždininko pavaduotojas M. Sarap aktyviai dalyvauja Europos patentinių patikėtinių instituto (EPI) veikloje, o 6 metus buvo Estijos patentinių patikėtinių asociacijos pirmininkas. M. Sarap yra įvairių straipsnių apie išradimų apsaugos problemas Estijoje ir užsienyje autorius. Rengia ir skaito paskaitas, seminarus verslininkams bei mokslo institucijų atstovams.

Margus Sarap yra įvairių straipsnių apie išradimų apsaugos problemas Estijoje ir užsienyje autorius, dalyvauja įvairiose paskaitose ir dėsto verslininkams skirtuose vietos ir tarptautiniuose seminaruose.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.