Maria Silvia Martinson

Maria Silvia Martinson

Teisininkė

emaillinkedin
Išsilavinimas

Intelektinės nuosavybės teisės magistro laipsnis, Teisės fakultetas, Upsalos universitetas

Teisės bakalauro laipsnis, Teisės fakultetas, Tartu universitetas

Specializacija

Intelektinės nuosavybės teisė, sutarčių teisė, darbo teisė, ginčų sprendimas

Kalbos

Estų, anglų, rusų

Maria Silvia Martinson pradėjo dirbti RestMark METIDA 2015 m. Prieš pradėdama dirbti intelektinės nuosavybės teisės srityje, ji atliko praktiką Estijoje gerai žinomose advokatų kontorose. Ji specializuojasi Europos Sąjungos ir Estijos intelektinės nuosavybės teisės srityje, daugiausia dėmesio skiria prekių ženklams. Maria Silvia konsultuoja Estijos ir užsienio klientus intelektinės nuosavybės apsaugos klausimais. Teisininkė padeda kurti ir vystyti intelektinės nuosavybės apsaugos strategijas ir sėkmingai atstovauja klientų interesams ginčuose ir derybose dėl prekių ženklų.

Maria Silvia Martinson yra Tarptautinės intelektinės nuosavybės apsaugos asociacijos (AIPPI) narė, aktyviai dalyvauja įvairiuose seminaruose ir konferencijose. Taip pat rašo straipsnius ir skaito pranešimus konferencijose ir seminaruose intelektinės nuosavybės apsaugos klausimais.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.