Mikk Putk

Mikk Putk

Asocijuotas partneris, Estijos patentinis patikėtinis, patentų konsultantas

emaillinkedin
Išsilavinimas

Verslo administravimo, verslumo ir technologijų vadybos magistro laipsnis, Tartu universitetas
Medžiagotyros bakalauras, Tartu universitetas

Specializacija

Patentų, prekių ženklų ir dizainų paraiškų rengimas, intelektinės nuosavybės pažeidimo rizikos vertinimas, intelektinės nuosavybės portfelio valdymas

Kalbos

Estų, anglų

Mikk Putk dirba intelektinės nuosavybės srityje nuo 2002 m. Prieš 10 metų jis tapo Estijos patentiniu patikėtiniu, o 2008 m. įsteigė savo patentų ir intelektinės nuosavybės teisių apsaugos įmonę Estijoje. 2009 m. kartu su Margus Sarap sujungė savo įmones ir įkūrė patentų agentūrą „Sarap & Putk“. 2019 m. jis prisijungė prie Suomijos patentų agentūros „Moosedog“.

2010 m. Mikk Putk įkūrė „CrowdIPR Ltd“ – „minios paslaugų“ (angl. crowdsourcing) platformą, skirtą technologijų ir patentų moksliniams tyrimams. Vėliau, įsteigė įmonę „ipInstruments OÜ“, kuri kuria intelektinės nuosavybės audito ir rizikos vertinimo priemones.

Mikk Putk įgijo patirties kaip mentorius startuolių programose, skaito pranešimus seminaruose bei konferencijose apie intelektinės nuosavybės teises ir dėsto kaip kviestinis dėstytojas Tartu universiteto Teisės fakultete. Mikk Putk atlieka patentų, prekių ženklų ir dizainų paieškas, dalyvauja patentų ir kitų intelektinės nuosavybės teisių mokymų programose Suomijoje, Norvegijoje, Nyderlanduose, Vokietijoje, Švedijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Taip pat aktyviai dalyvauja Estijos patentinių patikėtinių asociacijos ir Europos patentinių patikėtinių instituto (EPI) veikloje.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.