Olga Kouznetsova

Olga Kouznetsova

Asocijuota partnerė, Baltarusijos patentinė patikėtinė, Eurazijos patentinė patikėtinė, teisininkė

email
Išsilavinimas

Teisės magistro laipsnis, Teisės fakultetas, Baltarusijos teisės mokslų institutas (vienpakopės studijos)
Elektros inžinieriaus laipsnis, Pramoninės energetikos fakultetas, Baltarusijos Nacionalinis technikos universitetas
Centrinis patentologijos institutas

Specializacija

Intelektinės nuosavybės teisė, atstovavimas bylose

Kalbos

Rusų, baltarusių, anglų

Intelektinės nuosavybės apsaugos srityje Olga Kouznetsova dirba nuo 1978 m. Karjerą pradėjusi Minsko politechnikos instituto patentų skyriuje, Olga Kouznetsova užėmė patentų ekspertės pareigas ir buvo atsakinga už intelektinės nuosavybės objektų registravimą ir apsaugą. 1993 m. teisininkė tapo Baltarusijos patentine patikėtine, o 1995 m. – Eurazijos patentine patikėtine. Nuo 2012 m. Olga Kouznetsova dirba advokatės Redos Žabolienės kontoros METIDA biure Baltarusijoje.

Olga Kouznetsova sukaupė ilgametę patirtį, atstovaudama Baltarusijos ir užsienio šalių klientams Nacionaliniame Baltarusijos Respublikos intelektinės nuosavybės centre ir Eurazijos patentų žinyboje, taip pat registruodama išradimus, naudinguosius modelius, dizainą ir prekių ženklus.

Teisininkė yra AIPPI Baltarusijos grupės sekretorė, Baltarusijos Patentinių patikėtinių asociacijos valdybos pirmininkė. Olga Kouznetsova yra parašiusi straipsnių pramoninės nuosavybės teisių apsaugos srityje Baltarusijos ir užsienio leidiniuose.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.