Paulius Milkevičius

Paulius Milkevičius

Teisininkas

emaillinkedin
Išsilavinimas

Teisės magistro laipsnis, Teisės fakultetas, Vilniaus universitetas

Specializacija

Asmens duomenų apsauga, informacinių technologijų teisė, žiniasklaidos ir reklamos teisė, e-komercijos reguliavimas

Kalbos

Lietuvių, anglų

Prie advokatų profesinės bendrijos ,,Žabolienė ir partneriai METIDA“‘ komandos Paulius Milkevičius prisijungė 2017 m., užimdamas teisininko pareigas.

Iki to laiko Paulius Milkevičius yra sukaupęs trijų metų teisinio darbo patirties, dirbdamas teisininku advokatų profesinėje bendrijoje ,,Markevičius, Gerasičkinas ir partneriai“, vėliau Lietuvos apeliaciniame teisme, dirbdamas teisėjo padėjėju. Taip pat jis turi administracinio darbo patirties, kurią įgijo ketverius metus dirbdamas vyriausiuoju specialistu valstybinėje įmonėje Registrų centras.

Paulius specializuojasi įvairaus pobūdžio civilinių ginčų sprendimo klausimais, ruošia su ginčų nagrinėjimu susijusius procesinius dokumentus, rengia teisines išvadas ir sutartis.
2016 m. Vilniaus universitete Paulius Milkevičius parašė ir apgynė magistro darbą tema ,,Nuosavybės teisės į nekilnojamąjį turtą įgijimo momentas ir jo registravimo ypatumai“.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.