Pranas Urbonas

Pranas Urbonas

Jaunesnysis teisininkas

linkedinemail
Išsilavinimas

Teisės magistro laipsnis, Teisės fakultetas, Vilniaus universitetas

Specializacija

Ginčų sprendimas, komercinė ir įmonių teisė, sutarčių teisė

Kalbos

Lietuvių, anglų

Prie advokatų profesinės bendrijos „Žabolienė ir partneriai METIDA“ komandos Pranas Urbonas prisijungė 2018 metais, užimdamas teisininko pareigas. Anksčiau Pranas Urbonas dirbo teisininku kitoje advokatų kontoroje, o 2018 m. Vilniaus universitete parašė ir apgynė magistro darbą tema ,,Komercinio atstovavimo, komiso ir distribucijos (paskirstymo) sutarčių atribojimas“. Be to, Pranas sėkmingai dalyvavo teisminio inscenizavimo renginiuose įmonių teisės, intelektinės nuosavybės teisės, šeimos teisės tematikomis, taip pat įvairaus pobūdžio konferencijose, seminaruose.

Pranas Urbonas teikia konsultacijas įvairaus pobūdžio civilinių ginčų sprendimo klausimais, ruošia su ginčų nagrinėjimu susijusius procesinius dokumentus, taip pat klientams rengia sutartis ir teisines išvadas visapusiškais klausimais.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.