Reda Žabolienė

Reda Žabolienė

Vadovaujančioji partnerė, advokatė, patentinė patikėtinė, Europos patentinė patikėtinė, Europos Sąjungos prekių ženklų ir dizaino patentinė patikėtinė

emaillinkedin
Išsilavinimas

Teisės magistro laipsnis, Teisės fakultetas, Vilniaus universitetas (vienpakopės studijos)
Fizikos magistro laipsnis, Fizikos fakultetas, Vilniaus universitetas (vienpakopės studijos)
Centrinis patentologijos institutas, Sankt Peterburgo filialas

Specializacija

Intelektinės nuosavybės teisė, atstovavimas bylose

Kalbos

Lietuvių, rusų, anglų

Reda Žabolienė – advokatė, Lietuvos Respublikos ir Europos patentinė patikėtinė, taip pat Europos Sąjungos prekių ženklų ir dizainopatentinė patikėtinė – intelektinės nuosavybės teisės srityje dirba nuo 1987 m. Per savo ilgametę praktiką ji įgijo didelės patirties atstovaudama klientams įvairiose bylose prekių ženklų, dizaino ir išradimų klausimais.

Advokatė taip pat atstovauja Lietuvos ir užsienio klientams Lietuvos Respublikos patentų biure (VPB), Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyboje (ESINT) bei Europos patentų žinyboje (EPO). Reda Žabolienė atstovauja Lietuvai Europos Bendrijos Prekių ženklų patikėtinių asociacijoje (ECTA) Dizaino komitete, daug metų atstovavo Lietuvai Europos Bendrijos Prekių ženklų patikėtinių asociacijoje kaip tarybos bei teisės komiteto narė. Europos patentinių patikėtinių institute (EPI) kaip ginčų sprendimo komiteto narė.

Nuo 1992 m. Reda Žabolienė yra Lietuvos patentinių patikėtinių asociacijos narė, o nuo 2005 m. – Lietuvos advokatūros narė. Ji taip pat yra tarptautinių organizacijų – Tarptautinės intelektinės nuosavybės apsaugos asociacijos (AIPPI), Tarptautinės prekių ženklų asociacijoje (INTA) ir Pasaulinės intelektinės nuosavybės privačios praktikos patikėtinių organizacijos (FICPI) – narė.

Reda Žabolienė dalyvauja tarptautinėse konferencijose, yra straipsnių, publikuotų tarptautiniuose leidiniuose, autorė.

 

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.