Valiantsin Račkouski

Valiantsin Račkouski

Asocijuotas partneris, Baltarusijos patentinis patikėtinis, intelektinės nuosavybės vertintojas, teisininkas

linkedinemail
Išsilavinimas

Teisės magistro laipsnis, Teisės fakultetas, Baltarusijos valstybinis universitetas

Specializacija

Intelektinės nuosavybės teisė, atstovavimas bylose

Kalbos

Rusų, baltarusių, anglų

Valiantsin Račkouski intelektinės nuosavybės srityje aktyviai dirba jau 15 metų. Savo karjerą pradėjo Baltarusijos patentų valdybos teisės tarnybos vadovaujančiuoju specialistu, vyresniuoju specialistu (2001–2005 m.), generalinio direktoriaus padėjėju (2005–2011 m.), informacijos ir metodologijos skyriaus viršininku (2008–2011 m.).

V. Račkouski atstovavo Baltarusijos klientams Pasaulinės intelektinės nuosavybės ir Europos patentų organizacijose, buvo Apeliacinės tarybos pirmininkaujantis narys Nacionaliniame intelektinės nuosavybės centre bei atstovavo šio centro interesams Baltarusijos Respublikos Aukščiausiajame teisme. Taip pat jis vadovavo Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmų patentinių paslaugų įmonei.  2012 metais V. Račkouski tapo Baltarusijos Respublikos patentiniu patikėtiniu,  vėliau pradėjo vadovauti intelektinės nuosavybės agentūrai “BelBrand Consult”, kuri 2016 m. prisijungė prie METIDA komandos.

Valiantsin Račkouski turi daug ir įvairiapusės patirties intelektinės nuosavybės teisių gynimo srityje. Jis yra aktyvus intelektinės nuosavybės apsaugos asociacijos „BelBrand“ dalyvis, daugybės Baltarusijos publikacijų įvairiais prekių ženklų, autorių teisių ir kitų intelektinės nuosavybės apsaugos temų autorius, aktyviai dalyvauja mokomuosiuose ir praktiniuose renginiuose įvairiais intelektinės nuosavybės valdymo aspektais.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.