Vilius Martišius

Vilius Martišius

Partneris, advokatas

emaillinkedin
Išsilavinimas

Teisės magistro laipsnis, Teisės fakultetas, Vilniaus universitetas (vienpakopės studijos)

Specializacija

Įmonių teisė, sutarčių teisė, nekilnojamojo turto ir statybos teisė, darbo teisė, mokesčių teisė, atstovavimas bylose, bankroto administravimas, įmonių likvidavimas

Kalbos

Lietuvių, rusų, anglų

Teisininko karjerą Vilius Martišius pradėjo 1998 m. Juo dirbo keliose privačiose įmonėse, veikusiose statybų, vertybinių popierių, verslo konsultacijų ir bankroto administravimo srityse. Nuo 2001 m. buvo advokato padėjėju, 2003 m. tapo advokatu ir užsiėmė individualia advokato praktika, o nuo 2007 m. dirba advokatės Redos Žabolienės kontoroje METIDA. 2009 m. Vilius Martišius įgijo teisę teikti bankroto administravimo paslaugas, 2012 m. įrašytas į Vilniaus komercinio arbitražo teismo rekomenduojamų arbitrų sąrašą, 2014 m. – į Teismo mediatorių sąrašą.

Vilius Martišius ruošia ir dalyvauja įgyvendinant įvairių įmonių reorganizavimo projektus. Advokatas konsultuoja klientus akcijų ir kitų vertybinių popierių įsigijimo klausimais, ruošia vertybinių popierių sandorius, atstovauja akcininkų interesams. Jis taip pat konsultuoja klientus nekilnojamojo turto įsigijimo ir vystymo klausimais,  ruošia su tuo susijusius dokumentus. Vilius Martišius turi didelę patirti atstovaujant klientų interesams įvairiose civilinėse ir administracinėse bylose.

Advokatas skaito pranešimus įvairių organizacijų rengiamuose seminaruose apie įmonių bankroto procedūras ir jų problematiką, skolų išieškojimą, sutarčių sudarymą, komercinių paslapčių apsaugą. Jis yra parašęs nemažai straipsnių su įmonių bei komercine teise susijusiomis temomis, kurie publikuoti įvairiose Lietuvos žiniasklaidos priemonėse.

Nuo 2003 m. Vilius Martišius yra Lietuvos advokatūros narys.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.