Violeta Sutkienė

Violeta Sutkienė

Asocijuota partnerė, prekių ženklų ir dizaino grupės vadovė

emaillinkedin
Išsilavinimas

Vokiečių kalbos magistro laipsnis, Filologijos fakultetas, Vilniaus pedagoginis universitetas (vienpakopės studijos)
Centrinis patentologijos institutas, Sankt Peterburgo filialas

Specializacija

Prekių ženklai, dizainas

Kalbos

Lietuvių, rusų, vokiečių, anglų

Intelektinės nuosavybės apsaugos srityje Violeta Sutkienė dirba nuo 1981 m. Nuo 1992 m. ji buvo prekių ženklų konsultantė patentų ir prekių ženklų agentūroje „Metida“, o nuo 2005 m. – advokatės Redos Žabolienės kontoroje METIDA užima prekių ženklų ir dizaino grupės vadovės pareigas. Ji yra atsakinga už nacionalinių, tarptautinių ir Europos Bendrijos prekių ženklų bei dizainų registravimą.

Violeta Sutkienė konsultuoja Lietuvos klientus prekių ženklų bei dizaino registravimo Lietuvoje ir užsienyje klausimais. Atsižvelgdama į kliento poreikius, specialistė parenka tinkamiausią registracijos variantą ir teikia konsultacijas prekių ženklų, dizaino paketo formavimo, monitoringo, prekių ženklų ir dizaino registrabilumo klausimais.

Nuo 1992 m. Violeta Sutkienė yra Tarptautinės intelektinės nuosavybės apsaugos asociacijos (AIPPI) narė. Ji taip pat dalyvauja kitų tarptautinių organizacijų rengiamose konferencijose, forumuose, seminaruose.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.