Pokyčiai Europos Bendrijos Prekių ženklų patikėtinių asociacijoje

Džiaugiamės galėdami Jums pranešti, kad per Europos Bendrijos Prekių ženklų patikėtinių asociacijos (ECTA) kasmetinį susirinkimą, įvykusį 2019 m. birželio 26-29 d., advokatų profesinės bendrijos “Žabolienė ir partneriai METIDA” vadovaujančioji partnerė, advokatė, patentinė patikėtinė, Europos patentinė patikėtinė, Europos Sąjungos prekių ženklų ir dizaino patentinė patikėtinė Reda Žabolienė buvo išrinkta į Dizaino komitetą. Daug metų R. Žabolienė atstovavo Lietuvai Europos Bendrijos Prekių ženklų patikėtinių asociacijoje kaip tarybos bei teisės komiteto narė,o dabar šias pareigas perėmė partneris, advokatas Erikas Saukalas. Rezultatas tapo aiškus po balsavimo kasmetiniame ECTA narių susirinkime, kuris šiemet vyko Edinburge.

ECTA buvo įkurta 1980 m. ECTA vienija apie 1 500 narių iš visų Europos Sąjungos valstybių narių ir asocijuotųjų narių iš viso pasaulio. Ši asociacija vienija visus Europos Sąjungos valstybių narių specialistus, dirbančius su prekių ženklais, dizainu ir kitais intelektinės nuosavybės klausimais. Šie specialistai – tai teisininkai, prekių ženklų ir dizaino konsultantai, patentiniai patikėtiniai ir kitų sričių profesionalai.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.