Verslo pusryčiai: Kaip apsaugoti autorių teises internete?

Kada gali būti pavojinga viešai skelbti ne savo kūrinį skaitmeninėje erdvėje ir kas laukia pažeidėjų už neteisėtai viešai paskelbtą autorių teisių saugomą turinį? Ir kaip elgtis kūrinių autoriams, norintiems apsaugoti savo nuosavybę? Į šiuos ir kitus klausimus Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko organizuojamų verslo pusryčių metu atsakys “Žabolienė ir partneriai METIDA” partneris, advokatas Erikas Saukalas.

Erikas Saukalas 19 metų dirba intelektinės nuosavybės (IN) teisės srityje ir konsultuoja Lietuvos ir užsienio klientus patentų apsaugos, prekių ženklų, dizaino, autorių teisių apsaugos, nesąžiningos konkurencijos klausimais bei atstovauja juos teismuose. Tarptautiniai nepriklausomi teisės žurnalai ne vienerius metus nominuoja ir reitinguoja Eriką Saukalą, kaip vieną geriausių savo srities specialistų ir profesionalių IN srityje!

Verslo pusryčiai vyks Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko bendradarbystės erdvėje “Work’inn” (Saulėtekio al. 15, 1 aukštas).

Renginio dalyvius vaišinsime kava, arbata ir užkandžiais.

Renginio metu bus daromos nuotraukos.

Registruotis

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.