fbpx
Prekių ženklas Prekių ženklas
Prekių ženklas
Dizainas Dizainas
Dizainas
Patentas Patentas
Patentas
Teisinės konsultacijos Teisinės konsultacijos
Teisinės konsultacijos
Sutartys Sutartys
Sutartys
Autorių teisės Autorių teisės
Autorių teisės
Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų ir autorių teisių Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų ir autorių teisių
Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų ir autorių teisių
PASLAUGOS
Prekių ženklas Prekių ženklas
Prekių ženklas
Dizainas Dizainas
Dizainas
Patentas Patentas
Patentas
Teisinės konsultacijos Teisinės konsultacijos
Teisinės konsultacijos
Sutartys Sutartys
Sutartys
Autorių teisės Autorių teisės
Autorių teisės
Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų ir autorių teisių Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų ir autorių teisių
Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų ir autorių teisių
PASLAUGOS
Prekės ženklo registravimas
KODĖL VERTA REGISTRUOTI PREKIŲ ŽENKLĄ?
APSAUGA
Sukursite ir apsaugosite savo verslo identitetą bei į jo vystymą investuotas lėšas jūsų pasirinktose rinkose.
KONKURENCINIS PRANAŠUMAS
Tapsite unikalūs – apsisaugosite nuo panašių ar tapačių žymenų bei pavadinimų naudojimo rinkose
IŠSKIRTINUMAS
Įgysite išskirtinumą, reputaciją ir apsaugosite vertybes, su kuriomis yra siejamas jūsų prekių ženklas.
FINANSINĖ NAUDA
Visuomet galėsite gauti finansinės naudos, pasirinkę franšizę, licenciją ar teisių į prekių ženklą perda-vimą kitiems asmenims.
Registruok prekių ženklą dabar!
Kokios paslaugos suteikiamos užsisakius prekių ženklo registracijos paketą?

Ankstesnių prekių ženklų savininkai gali pateikti protestą dėl Jūsų ženklo registracijos, jeigu jis yra tapatus arba panašus į jų prekių ženklus ir yra saugomas tokiai pačiai ar panašiai veiklai. Mes atliekame paiešką prekių ženklų registruose, tam, kad galėtume nustatyti ar egzistuoja riziką keliantys ženklai ir pateikiame Jums tokių prekių ženklų ataskaitą.

 

Jeigu prekių ženklas bus netinkamas registracijai, pavyzdžiui, yra aprašomasis, Patentų biuras atmes prekių ženklo paraišką ir sumokėti pinigai už registraciją bus prarasti. Mes iš anksto įvertiname ir įspėjame, jeigu tokia rizika egzistuoja.

Tai labai svarbus žingsnis, kuriam reikia ekspertinio įvertinimo. Tikslus prekių ir paslaugų sąrašas, kuriam ženklas būtų registruojamas, ypatingai svarbus, nes padarius klaidų pateikiant prekių ženklo registracijos paraišką, jos papildyti jau nebegalėtumėte, reikėtų paduoti paraišką iš naujo, o tai didins išlaidas.

Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba kompensuoja 75 % prekių ženklo ar dizaino registracijos mokesčių. Mes pasirūpinsime, kad Jūs kuo greičiau gautumėte tokią paramą, taip pat garantuojame, kad Valstybiniam patentų biurui pateiksime paraišką prekių ženklo registracijai per vieną darbo dieną, kai gausime visus dokumentus.

Pateikus dokumentus prekių ženklo registracijai, Patentų biurui gali kilti įvairių klausimų, pavyzdžiui, dėl Jūsų prekių ar paslaugų sąrašo,  prekių ženklo vaizdo ir kt. Į visus klausimus atsakome išsamiai išdėstydami argumentus ir paaiškinimus, kad Jūsų ženklas būtų sėkmingai registruotas.

Į asmeninį prekių ženklų ekspertą galėsite kreiptis tiek el. paštu, tiek telefonu visais Jums rūpimais klausimais, susijusiais su prekių ženklų ar dizaino registracija. Šis konsultantas bus visada pasiruošęs Jums padėti.

 

Turėsite ne tik asmeninį prekių ženklų konsultantą-ekspertą, bet ir teisininką, kuris nemokamai suteiks pirmąją konsultaciją įvairiais intelektinės nuosavybės teisės klausimais, susijusias su prekių ženklais, dizainais, autorių teisėmis, komercinėmis paslaptimis ir kt. Taip pat padėsime išspręsti problemas, susijusias su intelektine nuosavybe, pavyzdžiui, tais atvejais, kai pastebėsite, kad konkurentai kopijuoja Jūsų ženklą, naudoja iš Jūsų internetinės svetainės pavogtą nuotrauką, produkto aprašymą ir pan.

Nuolat tikriname prekių ženklų registrus ir siunčiame pranešimus, jeigu kiti asmenys registruotų ženklus, kurie yra tapatūs arba labai panašūs į Jūsų ženklą tai pačiai ar panašiai veiklai. Gavus tokį pranešimą, Jūs busite informuoti apie tokius prekių ženklus ir galėsite toliau stebėti konkurentų veiksmus (pvz., ar pradėjo tokį prekių ženklą naudoti). Taip pat galėsite pateikti protestą, ir tokiu būdu iš anksto užkirsti kelią, naujiems prekių ženklams, kurie gali klaidinti Jūsų klientus.

Kaina registruojant Lietuvoje
nuo 380 EUR (+ PVM)
UŽSISAKYTI
Kaina registruojant Europos Sąjungoje
nuo 1100 EUR (+ PVM)
UŽSISAKYTI
Kas yra prekės ženklas?

Prekių ženklas – tai bet koks žymuo ar jų derinys, kuris padeda atskirti vienas prekes arba paslaugas nuo kitų. Tai gali būti žodis, piešinys, skaitmuo, spalva, emblema, šūkis, prekės ar pakuotės forma, netgi garsas arba judesys. Toks pasirinktas žymuo ilgainiui tampa skiriamuoju ženklu, kuris padeda
klientams atpažinti jūsų produkciją ar paslaugas, išskiria jus iš kitų.

 

Siekiant užkirsti kelią kitiems pasinaudoti jūsų intelektine nuosavybe, rekomenduojame ir padedame užregistruoti jūsų prekių ženklą. Prekės ženklo registravimas galima tada, kai prekių ženklas atitinka visus absoliučius jam taikomus reikalavimus: turi skiriamąjį požymį; nėra bendrinis, aprašomojo pobūdžio, sudarytas iš valstybių oficialių simbolių arba geografinių nuorodų; neprieštarauja viešajai tvarkai ar moralei nėra kalbos klaida ar svetimybė. Taip pat svarbu įsitikinti, kad prekių ženklas atitinka santykinius reikalavimus – ar teisės į šį žymenį nepriklauso kitiems asmenims.

Prekės ženklo registravimas

Prekių ženklui atitikus visus minėtus reikalavimus, paduodama paraiška jo registracijai. Patentų žinyboje atlikus ekspertizę ir sklandžiai praėjus protestų terminui prekių ženklas įregistruojamas ir jo savininkui suteikiamos išimtinės teisės. Prekės ženklo registravimas galioja 10 metų ir gali būti pratęsiamas kas dešimt metų tokiam pačiam laikotarpiui tol, kol prekių ženklas pareiškėjui yra reikalingas ir naudojamas.

 

Apsaugoti prekių ženklą galima nacionaliniu, Europos Sąjungos arba tarptautiniu mastu. Todėl prieš registruojant prekių ženklą svarbu apsvarstyti, kokiose rinkose ketinate vykdyti savo veiklą. Eksporto atveju prekių ženklą tikslinga apsaugoti ir konkrečiose užsienio šalyse, dar prieš pradedant vykdyti realią veiklą. Taip būsite tikri, kad jūsų verslas bus saugus, nes jau turėsite išimtines teises į prekių ženklo naudojimą, o šių teisių pažeidimo atveju galėsite imtis gynybos veiksmų

Nacionalinis
Europos sąjungos
Tarptautinis
blank
Nacionalinis
Nacionaliniu mastu užregistruoto prekių ženklo apsauga galioja konkrečioje valstybėje (pvz., Lietuvoje) pagal vietos įstatymus. Prekių ženklo savininkui suteikiamos išimtinės teisės, uždraudžiančios bet kuriems tretiesiems asmenims naudoti tapatų arba panašų žymenį komercinėje veikloje toje šalyje.
blank
Europos sąjungos
Europos Sąjungos mastu užregistruoto prekių ženklo apsauga galioja visose Europos Sąjungos šalyse. ES ženklo savininkui suteikiamos išimtinės teisės, uždraudžiančios bet kuriems tretiesiems as-menims naudoti tapatų arba panašų žymenį komercinėje veikloje.
blank
Tarptautinis
Tarptautiniu mastu užregistruoto prekių ženklo apsauga galioja pasirinktose Madrido protokolo šalyse. Tai – galimybė apsaugoti prekių ženklą jums aktualiose rinkose. Jums suteikiamos išimtinės teisės, uždraudžiančios bet kuriems tretiesiems asmenims naudoti tapatų arba panašų žymenį komercinėje veikloje konkrečiose šalyse.
Madrido protokolo šalys
Afganistanas
Antigva ir Barbuda
Albanija
Armėnija
Austrija
Australija
Azerbaidžanas
Alžyras
Bosnija ir Hercegovina
Bulgarija
Bahreinas
Brunėjaus Darusalamas
Boneras, Sintas Eustatijus, Sabas
Brazilija
Butanas
Bostvana
Beniliuksas
Baltarusija
Kanada
Šveicarija
Kinija
Kolumbija
Kuba
Kiurasao
Kipras
Čekija
Vokietija
Danija
Estija
Egiptas
Europos Sąjungos
Ispanija
Suomija
Prancūzija
Jungtinė Karalystė
Gruzija
Gana
Gambija
Graikija
Kroatija
Vengrija
Indonezija
Airija
Izraelis
Indija
Iranas
Islandija
Italija
Japonija
Kenija
Kirgizija
Kambodža
Šiaurės Korėja
Pietų Korėja
Kazachstanas
Laosas
Lichtenšteinas
Liberija
Lesotas
Latvija
Lietuva
Marokas
Monakas
Moldova
Juodkalnija
Madagaskaras
Šiaurės Makedonija
Mongolija
Malavis
Meksika
Malaizija
Mozambikas
Namibija
Norvegija
Naujoji Zelandija
Afrikos intelektinės nuosavybės organizacija
Omanas
Filipinai
Lenkija
Portugalija
Rumunija
Serbija
Rusija
Ruanda
Sudanas
Švedija
Singapūras
Slovėnija
Slovakija
Siera Leonė
San Marinas
San Tomė ir Prinsipė
Sint Martenas
Sirija
Esvatinis
Tailandas
Tadžikistanas
Turkmėnistanas
Tunisas
Turkija
Ukraina
Jungtinės Amerikos Valstijos
Uzbekistanas
Vietnamas
Samoa
Zambija
Zimbabvė
PREKIŲ ŽENKLŲ PASLAUGOS
Registracijos galimybių įvertinimas

Įvertiname prekių ženklo registravimo galimybes: nustatome, ar numatomas registruoti žymuo atitinka Prekių ženklų įstatyme numatytus absoliučius reikalavimus ir ar gali atlikti pagrindinę prekių ženklo funkciją – atskirti vieno gamintojo prekes ir paslaugas nuo kito gamintojo. Taip pat atliekame ankstesnių prekių ženklų paiešką ir nustatome galimas protesto rizikas. Įvertiname prekės ženklo registravimo apgynimo tikimybes protesto arba pretenzijų atveju.

Prekės ženklo registravimas

Išanalizuojame konkrečią situaciją ir pasiūlome prekių ženklo registravimo strategiją, siekiant ekonomiškiausios ir stipriausios apsaugos. Operatyviai atliekame prekių ženklo registravimą ir informuojame jus apie kiekvieną šio proceso eigos etapą.

Terminų priežiūra

Stebime prekių ženklų galiojimą ir laiku informuojame apie jo pabaigą, taip pat parengiame prekių ženklo apsaugos pratęsimo dokumentus. Tai turi būti padaryta per paskutinius ženklo galiojimo metus, o su priemoka – per 6 mėnesius nuo galiojimo pabaigos. Pratęsti galiojimą būtina, nes nesuspėjus to padaryti laiku atstatyti prekių ženklo nebeįmanoma.

Prekių ženklų priežiūra

Pakeitimai, licencijos, teisių perdavimas

Atliekame prekių ženklo poregistracines procedūras ir padedame disponuoti prekių ženklu: perleisti, įkeisti ar suteikti licencijas kitiems asmenims naudotis jūsų intelektine nuosavybe ar jos dalimi tam tikros teritorijos ar prekių atžvilgiu, tokiu būdu jums gaunant materialinės naudos.

Registracijos galimybių įvertinimas
Prekės ženklo registravimas
Terminų priežiūra
Prekių ženklų priežiūra
Pakeitimai, licencijos, teisių perdavimas
TURITE KLAUSIMŲ?
Padėsime Jums rūpimais klausimais

  GREITA PREKIŲ ŽENKLŲ REGISTRACIJA
  Apsaugok savo intelektinį turtą!
  Jūsų užklausą gavome ir su Jumis susisieksime!
  Užpildykite visus privalomus laukus!
  Jūsų kontaktinė informacija
  Užpildykite reikiamus laukelius
  Prekių ženklo informacija
  Prekių ženklas
  Tempkite failą arba pasirinkite jį
   Verslo veikla, kuriai naudojate savo prekių ženklą (-us)
   Kuriose šalyse norite apsaugoti savo prekių ženklą (-us)?
   PRIDĖTI DAR VIENĄ PREKIŲ ŽENKLĄ
   Nebaigėte pildyti užklausos
   Gal galime Jums padėti?
   Susisiekite su mumis, padėsime išspręsti neaiškius klausimus
   TĘSTI UŽKLAUSĄ Ne, ačiū
   Įkelti failus
   ×

   Reikia svetainės jūsų verslui?
   Neturite logotipo?
   Norite atsinaujinti?
   Pasinaudokite ZYRO įrankiais.

   SUSIKURKITE DABAR

   Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Daugiau informacijos.